להקת ריקוד מרגרה

מרגרה היא להקת ריקודי עם מהאיטי שאורגנה על ידי דניס לאביה, שהיא כוריאוגרפית ורקדנית.

הלהקה החדשה צוינה כדי לשמור על המורשת התרבותית האפריקאית בחיים בהאיטי ולכן עבודתה מציעה שילוב חדש של ריקודים אפריקאים מסורתיים בקריביים. זה יכול לחצות קטגוריות מאי – ריקודי בית, מקצבי רחוב, שירי ילדים – עם היתוך של תנועות ערביות והודיות פרמיול בעולם. פולקלור בכלל מקדם הבנה שכן אני גובל בתרבות גלובלית דמוקרטית המתנגדת לכל קסם לספרות מסורות תרבותיות שמתגאות בבידוד.

להקת המחול מרגרה נוסדה בשנת 1948 על ידי אינוה קאזוהיקו והייתה אחת מלהקות הריקוד המקצועיות הראשונות ביפן.

נערות ליווי בפתח תקווה; נערות ליווי בכפר סבא; נערות ליווי בחולון; נערות ליווי בחדרה; נערות ליווי בהרצליה; נערות ליווי בבת ים; נערות ליווי בבני ברק; נערות ליווי בקרית אונו; נערות ליווי באור יהודה

בתחילת שנות ה-50, דאי אוקונו קיבל את הכיוון מקזוהיקו בסופו של דבר שילב אנסמבל של 13 רקדנים ורקדניות צעירות. הלהקה התפרסמה בהיותה להקת מחול מודרנית מחויבת להוטה לחקור חוויות ביצוע מגוונות.

אם להקת ריקוד מרגרה לא הייתה שם דבר, הודו הייתה מממשת את הנכס המשפיע ביותר שלה כדי לגמול את העוני בצורה יעילה.

להקת הריקוד של מרגרה הידועה גם בשם ‘מונטריאול של הודו’, היא מפגישה צעדי ריקוד מזרחיים ומערביים, דרושטי נתיה. הלהקה הוקמה בשנים 1989-90 בהוראתו של קיסר סינג קייל, מספר אמנים עם 40 רקדנים שמסיימים קורס חוץ משנה לשנה

להקת הריקוד של מרגרה היא כיום אחד מצוותי הריקוד הטובים ביותר בדרום אפריקה. הם הגדירו מחדש את המחול האפריקאי העכשווי, דיסציפלינה שהיתה מרוסנת בעבר על ידי היסטוריות של עוני וקולוניאליזציה.

מרגר אאורה יצרה את להקת המחול מרגרה במטרה להתמודד עם האקלים הפוליטי המתוח על ידי הכשרת קבוצה של אמני מיצג אמנותי. החזון היה להכשיר אמנים ממגוון עצום של תרבויות, דתות, מגדרים וכיתות לעבוד בשיתוף פעולה. מרגר לחץ כן נערות ליווי בפתח תקווה מאמינה בתוקף שלמרות שניתן לחגוג פילוגים למען ההבנה; הזמן המושקע לעשות זאת צריך להיות משני לשיתוף פעולה למען התגברות על מצוקה

אז מה משותף ללהקת המחול הזו מלבד המקצוע שלה?

נערות ליווי בפתח תקווה ושירותי ליווי דיסקרטיים להזמנת בחורות שנראות כמו דוגמניות אחת אחת. כנסו עכשיו לאתר לשירותי הליווי הטובים בישראל.

-כולם רקדנים ואמנים מוכשרים להפליא

-הם מגיעים מכל העולם

-המייסד עבר לארצות הברית כרץ לאחר שנמלט מאוגנדה והתמודד עם אתגרים רבים כמהגר……

וכו’ המשך להסביר למה אתה מפרסם ואיך הם נראים וכו’

הכוונה של להקת המחול מרגרה היא לקדם את הריקוד האינדונזי למדינות שונות וכן לחנך אותם על האיים הקטנים הללו באסיה.

זה יצר לעצמם שם כשהם נתקלו בהזדמנויות שונות ומרחבי ביצועים.

נערות ליווי בפתח תקווה ברמה הגבוהה ביותר. שירותי נערות ליווי בפתח תקווה, **/*. ישראליות או רוסיות צעירות אליך לבית או לבית המלון, ב-***% דיסקרטיות.

הם תפסו תושבות באוסטרליה, יפן ותאילנד כאשר קרה איזה אסון.

במצבי חירום כאלה, הם משתמשים בריקוד עכשווי-מסורתי ובתנועה סינקרטית אינטנסיבית.