משרות במועדון החשפנות

חלק זה מתמקד במשרות במועדוני חשפנות שפתוחים כעת לגברים.

מועדוני חשפנות היו היסטורית גן עדן למין חסר ייצוג – נשים. התעשייה הזו נשלטת על ידי נשים, וארגונים כמו מועדון LACE של מיאמי עסקו במשא ומתן לא חוקי על מועדון חשפנות כדי להבטיח שגם מנהלים וגם רקדנים יהיו תמיד “עובדות נשיות”. גברים היו מספוא לאמנים גברים, קופאים גדולים בחנויות אלכוהול, וגויסו כמחסנים או תיירים למסיבות רווקים. כעת, חלק מהמועדונים לא רק מאפשרים לגברים לעבוד כבדרנים, אלא שיש אפילו כאלה שמשרתים רק את הערצת הגברים.

היסטוריה: LACE נוסדה במטרה למנוע מאחים לחיות חוויות חיים בלתי קשורות דרך הבנת העולם שאחיותיהם ואמהותיהם כבשו כל יום לפניהם… לארגון יש עמדה בראשות אחיות מאז הקמתו ב-2003 אשר רואה כל מועדון המופעל על ידי אחיות בתפקידי ניהול ישירים; מתן רקדניות גישה לעבודות חוקיות לחלוטין וליצירה

משרות במועדון החשפנות הן חלק חיוני בכל עסק משגשג.

חשפניות, ברמנים, סדרנים ותקליטנים הם חלק מהעבודות הנפוצות ביותר שתמצאו במועדון חשפנות. להלן טבלה המתארת את העבודות הללו:

נערות ליווי במרכז. לורן חדשה בעיר. מרכז, תל אביב, רמת גן. **********. אביגל יפייפיה. מרכז, תל אביב, רמת גן. **********. אבישג הכי שווה בארץ. מרכז, תל אביב, רמת גן.

נערות ליווי במרכז כמה יתרונות של עבודה כרקדנית כוללים תשלום במזומן מדי לילה ויכולת לקבל החלטות משלך בזמן העבודה. החיסרון כולל הכנסת מחלות מין למקום העבודה או זמן מוקדש לצריכת אלכוהול שהוביל לשימוש/שימוש לרעה בסמים.

העבודה בתור ברמן מעניקה לך גמישות לשעות גמישות ומספקת משקאות חינם לפטרונים. עם זאת, לקריירה זו יש סיכון גבוה יותר לחלות בפציעות בשורש כף היד עקב שטיפת כלים יתר על המידה, שימוש בכימיקלים שעלולים להוביל לגירוי בעור, כמויות גבוהות של מחלות הנישאות במזון מידיים מלוכלכות. ברמנים זקוקים גם לרמות גבוהות יותר של ניקיון לטכניקות רחיצת ידיים חדות בעת ערבוב משקאות.

נערות ליווי בתל אביב המעניקות שירותי ליווי לעיסוי בביתך או בבית מלון וישנן אף כאלו שתשמחנה לארח אותך אצלן.היכנסו לאתר אקס פיינדר ותתחילו לבחור

ההקדמה מדברת על התפאורה של מועדון החשפנות. הקורא מקבל הבנה רחבה יותר של האווירה והסביבה כדי שיוכלו לעסוק טוב יותר במתרחש.

ישנם סוגים שונים של עבודות במועדוני חשפנות, תפקידים אלו מורכבים מחשפניות, מלצריות לקוחות, עוזרי לקוחות/מנהלים וברמנים; חשפניות הן בדרניות שפורשות את הבגדים כדי לקבל טיפים. יתר על כן, מלצריות לקוחות הן מלצריות שצריכות לסייע במתן מענה לצרכי הלקוח שלהם ולספק שירות לקוחות מעולה כגון קבלת הזמנות, נשיאת מים או משקאות במקום. עוזרי/מנהלי לקוחות עוזרים להבטיח שהלקוחות לא יחכו זמן רב למשקאות או לשירותים שלהם. לבסוף יש ברמנים שמגישים אלכוהול בכמה מערכים גדולים יותר, מה שאומר שבמחוזות יבשים אדם מפוכח יצטרך לעשות את העבודה הזו במקום.

לכל אחד יש כאן עבודות שונות, מה שאומר שזה תמיד גוזל זמן אבל מעניין לראות מה קורה אחר כך בכל יום כשאתה נכנס לעבודה!

תפקידים בא

כניסה לאתר לחץ כאן כניסה לאתר לחץ כאן. להיכנס ל- www.titi.co.il ציצי לחץ על לחצן זה!!! דרכים לגלוש | הודעה לרשות התקשוב שירותי נערות ליווי פרטיות וסוכנויות, דירות דיסקרטיות, עיסוי – מסאז אירוטי – לשעה או יותר, עד הבית או מלון …

“העבודה של רקדן אקזוטי יכולה להיות מאוד משתלמת. אפילו רקדן חסר ניסיון יחסית יכול להרוויח 300 דולר לשעה ברצינות”.

מאמר שפורסם לאחרונה ב-The Reaper פירט כיצד ניתן למצוא עבודה לגיטימית ונוחה ב”מועדון ג’נטלמנים”. המחברת דנה כיצד המועדון בו עבדה עזר לה לצאת מאורח חיים גרוע יותר, הציע לה הטבות בריאותיות ותשלומי שכר נדיבים, ומקום להירגע בין המשמרות.

סופט: בסדר. זה היה האהוב עלי.

משתתף מס’ 1: (צחוק) שוב עם זה?

משתתף מס’ 2: בן כמה אתה אחי? איפה ההורים שלך?

סופט: אני בן 23 וההורים שלי גרים מעבר לים. *הייתי איפה האוזניות שלי לפעמים*